hľadať v:
OUTFIT
DomovO NÁS

O NÁS

Milý návštevník mystuff.sk,

 

 

máš rád pekné veci? Myslíš si, že máš vkus a vieš sa výborne zladiť? Rád inšpiruješ alebo sa nechávaš inšpirovať? Alebo si kreatívny a predávaš krásne, dizajnové veci? Keďže si na našej stránke, vieme, že buď všetko, alebo aspoň niečo platí aj na Teba. A keďže sa z toho veľmi tešíme, dokonca Ťa za to aj odmeníme!

 

Na MY STUFF zbieraš body za každú svoju aktivitu. Napríklad aj za to, že si dnes navštívil našu stánku. Alebo za to, keď pridáš na stránku svoj otagovaný outfit, napíšes článok do spoločného časopisu MY MAG alebo sa staneš niečou inšpiráciou. Ak si sa registroval ako predajca, body ti pridávajú pozitívne hodnotenia tvojich zákazníkov. Všetko dôležité o bodovom systéme a o MY STUFF vôbec sa dozvieš v našom Helpe.

 

Zatiaľ by sme ťa chceli len uistiť, že si na správnej adrese. Bav sa, inšpiruj sa, píš, pridávaj a taguj outfity, nakupuj a predávaj. Čo všetko MY STUFF ponúka, si najlepšie odskúšaš sám. A keď si MY STUFF obľúbiš (stačí pár klikov :), odporuč nás svojim kamarátom. Napríklad cez náš facebook.

 

 

 

Tvoj MSTF tím