hľadať v:
OUTFIT
DomovOCHRANA SÚKROMIA

OCHRANA SÚKROMIA

Registrovaním na stránke mystuff.sk nám odhaľujete kúsok zo svojho súkromia. Automaticky sa zaznamenáva váš pohyb na našej stránke, ako aj obsah vašej internej pošty. Taktiež vidíme, z ktorej stránky ste na mystuff.sk prišli či aká je vaša IP adresa alebo názov vášho internetového providera. Zaznamenávame aj to, koľko času u nás strávite.

 

Vaše súkromné údaje budú poskytnuté ďalej len v prípade, ak si to vyžaduje zákon alebo rozhodnutím súdu či iného zodpovedného orgánu. Inak budú použité len na účely spracovania, štatistiky a marketingových aktivít spoločnosti MY STUFF, s. r. o.

 

Prosím, berte na vedomie, že akýkoľvek obsah, ktorý vložíte na stránku mystuff.sk (obrázky, text atď.), môžeme použiť na marketingové účely spoločnosti MY STUFF, s. r. o. Súhlas so spracovaním osobných údejov je obsiahnutý aj v Podmienkach nákupu a predaja cez MSTF, s ktorými vyjadrujete svojou registráciou súhlas.

 

Ak ste zaregistrovanými používateľmi, svoje osobné údaje môžete v prípade potreby vymazať či zmeniť a kedykoľvek požiadať o ich likvidáciu. Ste oprávnený kedykoľvek odvolať váš súhlas so spracovaním alebo využívaním svojich osobných údajov s účinkami do budúcnosti.

 

Na prevádzku našej stránky používame cookies, čiže malé textové súbory, ktoré sú internetovým prehliadačom dočasne uložené na pevnom disku počítača návštevníka našej stránky. Cookies môžete vo svojom internetovom prehliadači povoliť alebo odmietnuť. Pri ich odmietnutí však stránka mystuff.sk nemusí pracovať správne.